uudised

October 29, 2018

Järgmises Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste klubis Lilli Jahilo

  • Ettevõtja

 

29. novembril kl.17:00- 19:30 toimub Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtu, kus jagab oma lugu moedisainer Lilli Jahilo. Üritus leiab aset SPARK Demo keskuses.
Lilli Jahilost sai ettevõtja ligi üheksa aastat tagasi. Tõuke selleks andis omanimelise brändi areng. Nende aastate jooksul on väikesest Loomeinkubaatori ateljeest välja kasvanud eksportiv moemaja.
Parima noorettevõtja (Swedish Business Awards) ja parima disaineri (Kuldnõel) auhind ning turundusauhinnad nii kodu- kui välismaalt on olnud märgilisteks teetähisteks loovettevõtluse väljakutseid tulvil teekonnal.
Kuldnõelaga tunnustatud Lilli Jahilo on tänase Eesti moe silmapaistvaim talent. Tema peenetundeline ja meisterlik looming paistab silma puhta joonega ning on erakordselt kõnekas. Kunstnik ise aga eelistab varju jääda, on teadlikult valinud selle kõige tagasihoidlikuma variandi moeloojana tegutseda.
www.lillijahilo.com

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 27.novembriks SIIN.

Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Üritusega seotud seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ – raames.

Lisainfo:
Elo Mets
SA Tartu Ärinõuandla
Tel. 511 3932
E-post: elo@arinouandla.ee