koolitused

January 29, 2019

Koolitus „Kommunikatsiooni põhialused, kavandamine“ ja „Digilahendused tõhusamaks kommunikatsiooniks ja sotsiaalmeedia turunduseks“

  • MTÜ

Koolitus toimub 21. veebruaril ja 7. märtsil kell 12.30 – 17.30.

Toimumiskoht Tartu linn, täpse asukoha teatame koolitusel osalejatele.

Koolitaja Liisi Toom, persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise konsultant, Persoonibrändi Agentuuri www.persoonibrand.ee , asutaja ja konsultant. 

Koolitusele on osalema oodatud MTÜde juhatuse liikmed, projektijuhid ja vabatahtlikud, kellele antud teema huvi pakub ja saadud teadmisi edaspidi organisatsiooni hüvanguks kasutada soovivad.

Koolitus on Sulle kui tunned, et kommunikatsioon ja sellega sihipäraselt tegelemine on keerukas ja ajamahukas ja natuke jääb puudu ka oskustest. Koolitusel tutvustatakse erinevaid tööriistu, mida organisatsiooni töös edaspidi kasutada saab ja koolitus aitab edaspidi süsteemselt kommunikatsiooni teemale ja küsimustele läheneda. Koolituse lõpus oskad viie lausega organisatsiooni tutvustada ja samuti mõelda paremini läbi seda, kuidas luua organisatsiooni visuaalne ühtsus.

Digilahenduste koolitusel 7. märtsil on teemaks see, kas ja millal teha ühingule koduleht, mida pidada blogi pidamisel silmas ja kas üleüldse piisaks FB konto tegemisest ja mis imeloom on sotsiaalmeedia.

Ootame, et koolitusel osalejad osalevad nii 21. veebruaril kui ka 7. märtsil.

Registreerumine kestab 10. veebruarini. Peale seda võtame kõigi osaleda soovinutega ühendust ja koolitusele pääsenutele väljastame osalustasu arve. Kahe päeva osalustasu on 24 EUR.

NB! 18. veebruaril vabanes koolitusele üks koht ja on veel võimalik osalema tulla.

Koolituste läbiviimist toetavad siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Registreerumisankeedi leiab siit

Lisainfo:
Kadri Pau
SA Tartu Ärinõuandla
MTÜ konsultant
tel. 7428 491
e-post: kadri.pau@arinouandla.ee
www.arinouandla.ee