uudised

May 23, 2018

Tootmise tarkvara – investeering või kulu?

  • Avalik sektor
  • Ettevõtja
  • Investor

SA Tartu Ärinõuandla
PRESSITEADE
23.05.2018

Tartu Ärinõuandla korraldab 24.05 seminari “Tootmise tarkvara – investeering või kulu?”, kus uurime praktikutelt kuidas tõsta ettevõtte efektiivsust ja tootlikkust. Oma kogemustest IT lahenduste kasutusele võtmisel räägivad töötleva tööstuse ettevõtjad koos IT partneritega. Räägime ka sellest kuidas eelarvega mitte lõhki minna ja kuidas aru saada, mille peale mõelda tootmise tarkvara lahenduse valikul. Lisaks eelnevale tutvustame Tartumaa tootmisettevõtete personalijuhtimise ja tootmise digitaliseerimise auditite tulemusi ja tutvustame augustis algavate koolituste ajakava.

Tartu Ärinõuandla konsultandi Karl Viioli sõnul on tootmise efektiivsuse tõstmiseks erinevaid võimalusi.
„Üldjuhul alustatakse tootmise digitaliseerimist tootmisandmete haldamise ja ressursside planeerimise tarkvara juurutamisega. Seega on seminari põhirõhk just PLM/ERP lahendustel. Kindlasti räägime ka targa tehase terviklahendustest ja sellest, millega erinevate süsteemide juurutamisel arvestama peab,“ sõnas Viiol.

Seminar toimub SPARK Demos, Narva mnt 3, Tartu. Tervituskohvi saab alates 09.00 ja seminar lõpeb kell 16:30

Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“.

Lisainfo:
Karl Viiol
Konsultant
Tartu Ärinõuandla
53310802
karl.viiol@arinouandla.ee