Tööstuskonverents
V-Spa Konverentsikeskus, Riia 2, Tartu

Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE (Eesti EDIH keskus) www.aire-edih.eu

Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE on loodud Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõime tõstmiseks. AIREst leiab nii inspiratsiooni kui praktilisi ülikoolides loodud teadmisi, kuidas testida ja rakendada tehisintellekti ning robootika lahendusi oma ettevõttes.

AIRE on Eesti riigi eestvedamisel osa EDIH (European Digital Innovation Hubs) võrgustikust, tänu millele saab Eestisse tuua uusi teadmisi ja kogemusi partneritelt, kelleks on üle 200 keskuse üle Euroopa.

AIRE klubi on ürituste seeria, mille eesmärk on luua vaba ja vahetu keskkond robootika ja tehisintellekti valdkonna huvilistele omavaheliseks suhtlemiseks ja võrgustumiseks. AIRE klubisse on oodatud teadus- ja arendusasutuste, tööstusettevõtete, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

AIRE koostöövõrgustiku eesmärk on edendada suhtlust tööstusettevõtete, teadlaste, IT- ja elektroonikaettevõtete ning innovatsiooniprojektide rahastajate vahel.

Alates 2021. aasta sügisest on toimunud juba 7 põnevat AIRE klubi, kus on osalenud rohkem kui 400 inimest nii tööstusettevõtetest, ülikoolidest, tööstusliitudest jne. AIRE klubides on oma kogemuslugusid rääkinud mitmed tööstusettevõtted, sealhulgas ettevõtted, kes on juba saanud olulist tuge AIRE teenustest oma ettevõtte sihipäraseks arenguks.

Partnerid