Tööstuskonverents
V-Spa Konverentsikeskus, Riia 2, Tartu

Konverents toimub V-Spa Konverentsikeskuses (Riia 2, Tartu)

Parkimine
Külalistel on kõige mugavam kasutada Kvartali kaubanduskeskuse parkla P2 korrust. Kvartali parklasse pääseb Turu tänavalt ja Soola tänavalt. Parkla töötab automatiseeritult ning on avatud ööpäevaringselt. 

Majutus
Konverentsi külastajad saavad mugavalt ööbida V-Spa hotellis. Broneerimine on otse külastajate poolt, soodushind rakendub kasutades märksõna (SMM_2022). Broneeringuid saab teha aadressil info@vspahotel.ee või +372 677 6677.

  • Superior kahene tuba 115€/öö
  • Superior ühene tuba 100€/öö
  • Deluxe kahene tuba 130€/öö
  • Deluxe ühene tuba 115€/öö

Hinnad sisaldavad tervislikku ja rikkalikku hommikusööki hotelli restoranis JOYCE, V Spa lõõgastus- ning saunamaailma külastust (saabumispäeval kell 16:00 – 22:00, lahkumispäeval kell 9:00 – 12:00), hommikumantleid, susse ja spaakotti toas, toas tasuta pudelivett, traadita internetiühendust ja käibemaksu

"Konverents pakkus väga hea ülevaate tootmisettevõtete hetkeseisundist ning andis suurepärase võimaluse kohtuda tööstuse juhtidega. "
- Aleksandr Miina (Lean, CEO)
"Konverents oli suurepärane! Praktiline ja huvitavate praktiliste näidistega inspireerivatelt esinejatelt."
- Karin Rex (Conectra, müügijuht)
"Üks kõige asjalikemaid konverentse, kus jutuks oli reaalne kogemus, ettevõtjate endi nägemus ja prognoosid."
- Martin Vares (Fractory, CEO)
"Esinejad olid tasemel ja teemad olid täpselt tabatud. Konverents kattis erinevaid sektoreid ja ärisuhete loomise võimalus annab konverentsile olulise väärtuse."
- Silver Rõõmussaar (UPM Kymmene, juhatuse liige)
"Konverents oli väga informatiivne, hoogne (ei hakanud esinejaid kuulates igav) ja kergesti jälgitav."
- Anonüümne 2021
"Saab hea ülevaate tööstuse tänasest seisust ning tuleviku vaadetest. Loomulikult pole ka vähem tähtis võimalus suhelda teiste tööstuse inimestega. Kui see kord ei õnnestunud, siis järgmine kord kindlasti osalege."
- Anonüümne 2021
"SMM on koht kus avastada uusi aspekte valdkonnas, milles tootmisettevõtete juhid ja valdkonna eksperdid elavad, töötavad ning usuvad sellest kõike teadvat. Aga SMM suudab igal aastal panna kõigele sellele hoopis teise nurga alt vaatama ja midagi uut avastama."
- Anonüümne 2021
"See on parim koht, kus kohtuda inimestega, kel on visioon, kogemused ja sisemine motivatsioon, et muuta tööstuse käekäiku."
- Mihkel Tedremaa (Superhands, CEO)

Partnerid