Kasulikud lingid

Ettevõtlusõppe edendamise kava
See dokument räägib ettevõtlikkusest ja ettevõtlusõppest. Ettevõtlusõppe edendamise kava „Olen ettevõtlik!“ tasub lugeda siis, kui sind huvitab ettevõtlikkus laiemalt või oled seotud koolis toimuva ettevõtlusõppega.

Tartu Ülikooli Ideelabor
Ideelabor pakub üliõpilastele suunatud eelinkubatsiooni teenuseid, sealhulgas äriideede arendusprogrammi STARTER, kaasates ettevõtjaid ja start-up maastikul kogenud mentoreid. Ideelabor on koht, kus põnevatele probleemidele üheskoos uudseid lahendusi leida ning neid ellu viia. Oodatud on kõik, kes tahavad leida oma teadmistele praktilist rakendust ning tutvuda ja töötada koos inimestega erinevatelt erialadelt nii ülikooli seest kui väljast.

Noorteseire
Mida noored vajavad? Milline on noorte olukord? Millised probleemid ja väljakutsed noorte ees seisavad? Noorteseire pakub värsket infot noorte eluoluga seotud valdkondades. See aitab olukorda hinnata, et poliitikategijad saaksid noortega paremini arvestada.

Noorte ettevõtlikkuse ümarlaua raport
Raport annab ülevaate organisatsioonidest ja tegevustest Tartumaa noorte ettevõtlikkuse ärgitamisel.

Junior Achievement Eesti
Junior Achievement (JA) on maailma vanim õpilaste majandusharidusega tegelev mittetulundusorganisatsioon. JA korraldab õpilasfirmadega seotud tegevusi. Uuri nende kodulehte kindlasti, kui plaanid õpilasfirma asutada.

Tartumaa Rajaleidja keskus
Rajaleidjast leiad huvitavat ja kasulikku informatsiooni oma edasise karjääri planeerimisel ja elukutse valikul.

Kultuuriaken
See veebileht kogub kokku kõik põnevad kultuuri-, spordi- ja noorteüritused Tartu linnas. Kuhu minna? Mida teha? Ava kultuuri- ja noorteaken ja saadki teada.

Noorteorganisatsioonid Eestis
Siit lehelt leiad kõik tegutsevad noorteorganisatsioonid üle Eesti. Vaata, võib-olla toimub midagi huvitavat just sinu kodukandis?

Eesti Noorteühenduste Liit
Kasulikku infot noorele: andmebaas annab ülevaate, kas omavalitsuses on noortekeskus või noorte volikogu, kui palju on omavalitsus toetanud noorteprojekte ning noorsootööga tegelevate ametnike kontaktandmed.

Eesti Noorsootöö Keskus
See organisatsioon on seotud noorsootöö ja noorsootöötajatega. Seal leiad huvitavat infot noorsootöö kohta ning viiteid paljudele sündmustele.