Õpilasfirmade laat

Õpilasfirmade jõululaat toimub reedel, 11. detsembril kell 14.00-18.00 ja laupäeval, 12.detsembril kell 11.00-15.00 Tartu Kaubamajas.

Jõululaat on mõeldud mini- ja õpilasfirmadele. 

Registreerumine algab 11.novembril kell 11.00

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7FA2x_8LOcOgAor3LgMCq_Bu0vKKdeKPi1oaRGQaOzomoKQ/viewform

Kasvata kasumit ning tule müü oma tooteid õpilasfirmade laadal!
Kui soovid laadal osaleda, tuleb sul oma õpilasfirma registreerida.

Kaheteistkümnendat korda toimuv laat toob kokku rekordarvu õpilasfirmasid. Jõululaadal tutvustavad ja müüvad oma tooteid ligi sada õpilasfirmat üle Eesti.  Laada külastajad leiavad vahvaid ja innovaatilisi noorte poolt valmistatud tooteid, näiteks on võimalik soetada endale erinevaid valgusteid, disainitud suitsuandur, autoosadest mööblit, erinevaid mänge, käsitöötooteid ning maiustusi.  Laadal leidub midagi igale pereliikmele, kaasa arvatud lemmikloomadele.

Jõululaadal on kohal ka toimekas žürii, kes annab välja mitmesuguseid preemiaid. Žürii, kuhu kuuluvad Tartu LV noorsooteenistuse, õpilasfirmade vilistlasorganisatsiooni JA Alumni Estonia, õpilasfirmade juhendajate, majandusõpetajate, tunnustab silmapaistvaid eriti hea toote, müügistrateegia, terviklahenduse, meeskonnatöö ning müügikäibe eest ning annab välja eriauhindu.

Noorte Ettevõtlikkuse Labor kutsub kõiki õpilasfirmade jõululaadale!

Õpilasfirmade jõululaata korraldab SA Tartu Ärinõuandla ja toetavad Tartu linn, Tartu Kaubamaja ja Junior Achievement Eesti.

Lisainfo:  Janeli Virnas, Tartu Ärinõuandla noorte ettevõtlikkuse projektijuht, tel 53 484 685